Buldozery, DB BÖHM Sdružení

Popis produktu:

Zajišťujeme náhradní díly na buldozery a dozery. Poskytujeme komplexní služby pro buldozery jak ruské výroby ( T-100, T-130, T-175 a další ), tak i polské výroby ( T-15, T20 a další ). Prodej přídavných zařízení pro buldozery.

Doplňující informace:

Hlavní činností je prodej náhradních dílů na buldozery ruské a polské výroby. Dále se zabýváme prodejem nových i starších strojů jako jsou buldozery, dozery, prodejem a pronájmem teplovzdušného vytápění.

Naše společnost se zabývá prodejem náhradních dílů na buldozery polské a ruské výroby, již od roku 1998, kdy byla firma založena spojením fyzických osob Česlava a Tadeáše Böhma. Roku 2006 jsme sortiment rozšířili o podvozkové části ( pásy pojezdu, řetězy, pojezdové a podpěrné kladky, hnací a vodící kola ), které se používají na buldozery značky Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Liebherr a Volvo. Za velmi příznivé ceny lze pořídit k těmto strojům i břity a zuby.

internet: www.buldozery.cz

Parametry

Název produktu: Buldozery
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.